Uczestnicy 2020

IDNameCityCountryNumber of pigeonsDeposit?Paid for?
1Lády TiborHársfa HU4+1
2Team Hrnciar Miroslav&PeterLubela SK4+1
3Kyzek ŠtefanŽilinaSK4+1
4Peter Vajda Diviaky nad NitricouSK2
5Dušan ŠmárikBrodnoSK2
6Pavol BerešíkKysucký LieskovecSK3
7Team Sládek-KohoutekHudliceCZ8+2
8Dušan Papaj PloštinSK4+1
9Team Blahovsky & HniličkaŘečany nad LabemCZ4+1
10DiDi a LuLu Team Spišské VlachySK2
11 Jiří KonopíkMrákovCZ8+2
12Vladimír TáborskýKlatovyCZ8+2
13BCHB TeamBelaSK7+1
14Roman RadočaniStrážaSK3
15Milan ČampišMalá ČaušaSK4+1
16Ján Gavalier LikartovceSK4+1
17MIG TeamLikartovceSK4+1
18Antol+Zbin J+JBelušaSK5+1
19 Jroslav NersVšerubyCZ4+1
20Pavel NovákDolný MoštenecSK4+1
21Peter MikundaPorúbka SK4+1
22Valica J+J+Pagáč RosinaSK4+1
23Jozef LajčákVysoká nad KysucouSK4+1
24Róbert BallaBrodnoSK3
25TALENT QUATRO MatuškaŠternberkCZ12+3
26Jaroslav LiskoKNMSK4+1
27Jaroslav ChabadaŽilinaSK3
28Team MOLL01322SK4+1
29Team LION01322SK4+1
30Team B&L01322SK4+1
31Kašuba+ZemanČadca SK2
32Ačiak + HozákBytča SK4+1
33Ciesarik Jozef st.+ml.BytčaSK3
34Husár RudolfBrodnoSK2
35Ján Skaličan Vrútky SK2
36Peter CvaškoPovažská BystricaSk4+1
37František KrelaŽilina SK2
38Peter GrekPopradSK2
39Peter ŠaradinPovažská BystricaSK4+1
40Jozef BrzýPovažská BystricaSK4+1
41Jan PonížilBochoř CZ8+2
42Sventek I+JVišňovéSK4+1
43Sobota Albert+VincentPrievidzaSK4+1
44Edo BučekTvrdošínSK4+1
45Ján + Edo BálintSK2
46Jozef BednárSK4+1
47Viliam MaťašjeBratislavaSK4+1
48Flimel MiroslavDiviacka Nová VesSK4+1
49Team MMPL8+2
50KKM-LOFTPL8+2
51Miroslav HriníkŽilinaSK4+1
52František HriníkŽilinaSK4+1
53Sivák J + Palček M BelušaSK4+1
54Jan KarelJesenná CZ4+1
55Richard MajtanikVišňovéSK8+2
56Alojz ParačkaLiptovská TepláSK8+2
57ZuzkaSpišská Nová VesSK2
58Luboš Pejchar68766CZ3
59Milan BrťanHýbe SK4+1
60Marian BernátDlhá nad KysucouSK2
61Peter LihanMedzibrodSK2
62Peter PalkoŽakarovce SK2
63Ján RepkaDV4+1
64Ovsak-Michalcik SK4+1
65TEAM KOLÁŘ M+M ChebCZ2
66Milan TurekFrantiškovy LázněCZ2
67Michael Rudorfer ViedeňAustria6+1
68Miloslav KubíkKaľamenováSK4+1
69Lukáš DubovecSK8+2
70Team KasselSK18+4
71Miroslav GierPorúbka SK4+1
72Family PinčakŽilinaSK3
73Ján ParčišVišňovéSK4+1
74Smidli BaselCH4+1
75Belák Jozef +Janouš Karol Kysucké Nové MestoSK4+1
76Team Kudelčik Žilina SK4+1
77Team Zima + Pour HořiceCZ4+1
78Jozef VarošHajná Nová Ves
SK4+1
79Jozef Polaček Višňove SK4+1
80Jozef Hažík Slezské RudolticeCZ3
81Masný Má zovy team OstravaCZ4+1
82Václav Slavík PrahaCZ4+1
X
MENU