Prihlásené holuby 2024

Por. čPriezvisko a menoMestoKrajinaPrihlásené holubyDodané holuby
1.A&R TEAM BoháčBeláSK66
2.Kolář MartinHorní VesCZ1212
3.Toman MilanPartizánskeSK23
4.Konopík JiříStarý KlíčovCZ1214
5.Valiga AntonSninaSK66
6.Kušnirák PeterVeľká LomnicaSK36
7.Team Kees van OostenVenrayNL66
8.Bodnár&Vilčko&DzúrikSabinovSK1826
9.Čampiš DušanNitrianske PravnoSK1214
10.Měřinský Ondra&Meisl ZdeněkZnojmoCZ66
11.Táborský VladimírDrslaviceCZ1215
12.Antol+Zbín J+JBelušaSK6
7
13.Žličař RomanHradec nad SvitavouCZ66
14.Rosa TomášHuslenkyCZ3
15.Ničovský JanDomažliceCZ22
16.Laš VladimírVišňovéSK1212
17.Neznámy holubárŽilinaSK66
18.Flimel MiroslavDiviacka Nová VesSK66
19.Szerencsés JosefTachovCZ34
20.Smolen JánSúľovceSK33
21.Svoboda BohumilChrastCZ66
22.Blažek PetrBrodceCZ1830
23.Komačka MichalVišňovéSK36
24.TALENT QUATRO Gruz & MatuskaŠternberkCZ12
25.Stieranka Ján+HanaKovarceSK66
26.Jedlička JozefKovarceSK66
27.Griga+VrábelNová BystricaSK3
28.Novák PavelDolný MoštenecSK1212
29.Mikundová Adriana+KarolínkaPorúbkaSK66
30.Halienka PeterČastkovceSK44
31.Kadaš PeterStará BystricaSK6
32.Sadlek+PoništákČadcaSK22
33.Family PinčákŽilinaSK67
34.Urban ŠimonLodnoSK33
35.Valica+PagáčRosinaSK66
36.Nekoranec IvanBytčicaSK66
37.Droppa DušanMartin-PriekopaSK22
38.Hrehuš Jozef & Kvašaj JozefGápeľSK613
39.Kyzek Š & TŽilinaSK1219
40.Kratochvíl DušanZnojmo-SedlešoviceCZ66
41.Hrabovský František & Gaňa ĽubomírBytčaSK6
42.Rybár ĽubomírBeckovSK63
43.Balla RóbertBrodnoSK66
44.Králik ĽubomírBytčaSK3
45.Team BenyPravenecSK88
46.Team KNMKysucké Nové MestoSK12
47.Kaňuk PatrikKrížová VesSK6
48.Marguš PeterDubovéSK66
49.Korec Jozef ml.+st.NitraSK66
50.Rudorfer MichaelWienAustria1212
51.Ďuroška RudolfRosinaSK33
52.Minarčik DušanZborov nad BystricouSK43
53.Team Marton J & IDubnica nad VáhomSK612
54.Team TrnaváciMajcichovSK66
55.Team IgramIgramSK66
56.Vlček MariánKysucké Nové MestoSK22
57.Michalik+Ferenčík MaťoSolčanySK66
58.Tocký JanekJasloPL6
59.Majdák MichalLevočaSK33
60.Malušek JaroslavCZ3
61.Zátroch PeterDúbravicaSK6
62.Kontil VladimírTrávnicaSK1212
63.Bednár JozefKomárovSK12
64.Buček EduardTvrdošínSK66
65.Gállik JaroslavLendakSK2435
66.Jarošinec IvanPapradnoSK66
67.Klemens KarelCZ1215
68.Machyna JozefŽilinaSK64
69.Martinek JánPovažský ChlmecSK23
70.Wojčiak Leon+Buček E.RapkaPL36
71.Genčúr FrantišekBrezovicaSK22
72.Šefčík ĽubomírBrezovičkaSK22
73.Chabada JaroslavŽilinaSK68
74.Gemeľa & MichalčíkLokcaSK1212
75.Pajta VladimírKlinSK1212
76.Klimčík AntonZákamennéSK612
77.Krutil Karel+MichalDřevohosticeCZ67
78.Valenta VlastimilHraniceCZ66
79.Bouchal MartinRadslaviceCZ129
80.Talla FrantišekDřevohosticeCZ66
81.Kerchev & MatoušekBulharsko126
82.Zacko+JanekBelušaSK33
83.Skaličan JánVrútkySK22
84.Zicho JánMartin-PriekopaSK11
85.Michálek M+JSK2
86.Sušienka JustínVrútkySK2
87.Plačko & BoháčHliník nad VáhomSK66
88.MVDr.Bodnár ĽuboSabinovSK3020
89.Prílepok PeterDolný KubínSK22
90.Čáni ĽudovítBzinySK1212
91.Team TodaValašské KloboukyCZ66
92.Iskra JozefTvrdošínSK67
93.Podpleský JozefKNMSK46
94.Maťašeje+ŠujanskáSK1212
95.Hlaváč AntonTrnovéSK4
96.Team j+j+dSpišská Nová VesSK66
97.Vítek JánMutěniceCZ6
98.Grék PeterPopradSK22
99.Dolinský IvanŽiar nad HronomSK36
100.Team Dzurinka Martin+Hricík Juraj+Luterán MarekVinnéSK66
101.LACO-MAREK PavlíčekNitrianske PravnoSK32
102.Malíček JánDivinaSK2
103.Team Zmrhala & ŠkatuliakČernáSK66
104.Team HrajRužomberokSK4
105.Gezun DušanPčolinéSK3
106.Berešík Paľo+BukovanLodnoSK6
107.K TeamLiptovský MikulášSK66
108.Kačmár JozefMestiskoSK3
109.Team CollinaMajcichovSK66
110.Kožík & NeupauerKežmarokSK67
111.Bechyně RadekKolínCZ33
112.Valach DušanDolný PialSK3
113.Beskyd Master´sČierne pri ČadciSK66
114.Team Jackulík & DragonNámestovoSK+PL1212
115.Bartoněk JaroslavProsiměřiceCZ33
116.Team Ovšak & KonšLokcaSK6
117.Team B & CBeláSK22
118.Pavčo+Miškovič+BakaľaNámestovoSK1218
119.Prievan PravnoNitrianske PravnoSK1212
120.Kašuba RichardČadcaSK22
121.Kašuba+ZemanČadcaSK22
122.Milan IvanČermanySK22
123.Pažitný JozefPovažská BystricaSK66
124.Vrábel MichalBrezovica nad TorysouSK6
125.Lokaj & KúdelčíkMojšSK63
126.Ačjak JozefBytčaSK2
127.Púchovský AntonŽiar nad HronomSK2
128.Alexander+Tomáš FialaNové ZámkySK66
129.Minárik & MaťašejeSK66
130.Ryška JánKelčCZ2
131.Team Young Flyers SenohrábekŽehuňCZ66
132.Ondruš JúliusŽilinaSK66
133.ViktoryŠintavaSK6
134.Memoriál Jána LašaVišňovéSK22
135.Team Nekoranec+VrbinskýBytčicaSK33
136.Team CaptainSK43
137.Hriník MiroslavŽilinaSK66
138.Ondák+KrajčiRosinaSK67
139.Gaško FrantišekVišňovéSK66
140.Dubaj MariánNitraSK6
141.Kubáň MilanDivina-LúkySK66
142.Starinský JánĽubochňaSK6
143.Jendrichovský PeterRažňanySK12
144.Lajčák JozefVysoká nad KysucouSK66
145.Rajniak & VlhaHybeSK4
146.Hoššo JozefPopradSK33
147.Hradil FrantišekPřerovCZ66
148.Jura VladimírKojetínCZ66
149.Belák J+M+JNeslušaSK33
150.Varmus M-79ČadcaSK33
151.Gaššo VladimírŽilinaSK22
152.Bachratý PatrikDolná KrupáSK22
153.Bindas ŠtefanMartinSK66
154.Kuruc MariánBánovSK66
155.Team J+LKotrčina LúčkaSK22
156.Gazdík TiborRudinaSK66
157.Crkoň PavolPúchovSK22
158.Dynka MiroslavHorní LidečCZ1212
159.Balážiková ZdenaPapradnoSK66
160.Team M+DHorní LidečCZ1212
161.Team D+MHorní LidečCZ1212
162.Fiala Alexander & TomášPalaríkovoSK66
163.Uhliarik EmilRajecSK22
164.Kvašay J.& Buček J.RajecSK55
165.Barborák DušanPúchovSK22
166.Jasovský Jozef+ĽubomírStudenecSK66
167.Kohoutek B.+M.Miroslavské KníniceCZ66
168.Ners JaroslavVšerubyCZ44
169.Vajda PeterDiviaky nad NitricouSK1212
170.Sládek JiříHudliceCZ66
171.Team MičacíkKolároviceSK66
172.Blahovský & HniličkaSpišské PodhradieSK88
173.Team MLJGbeľanySK66
174.EnkelinenGbeľanySK33
175.Németh PeterTeplička nad VáhomSK21
176.Family PavčoStodolisko-HabovkaSK99
Spolu: 1069Spolu: 971
X
MENU